ورود دهمين و يازدهمين هواپیماهای برجامی به ایران       پنج شهر ایران به شبکه تبلیغاتی ترکیش‌ایر پیوستند      راه اندازی نخستین قطار ۵ ستاره کشور      مسافرت اتباع ایرانی به آمریکا ممنوع ش      ♦️روستای "کلپورگان" در سیستان و بلوچستان ثبت جهانی شد      صدور ويزاى يک ماهه در فرودگاه قطر و بدون نياز به مراجعه به سفارت      

فرودگاهی خاص در دوبی که اواخر سال 2017 افتتاح می شود

دوبی اقدام به ساخت فرودگاهی خاص کرده است که گفته میشود تا پایان 2017 به بهره برداری می رسد


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساخت فرودگاه ها چه در اشل کوچک و چه در اشل بین المللی به دلیل تعبیه قسمت های مختلف و امکاناتی استانداردی که باید این میدان هوایی داشته باشند علاوه بر هزینه بر بودن زمانبر نیز هست و گاهی سالها طول می کشد تا عملیات ساخت یک فرودگاه به پایان برسد و مسافرگیری یا بارگیری را آغاز کند.

فرودگاه ها علاوه بر استفاده برای گردشگری، مناطق ویژه اقتصادی نیز هستند، فرودگاه های کوچکی که تنها برای بارگیری و حمل و نقل محصولات و صادرات و واردات مورد استفاده قرا می گیرند، اما فرودگاه های مسافربری به دلیل مختلف از امکان ویژه ای برای مسافران برخوردارند و سازندگان و طراحان برای ساخت یک میدان هوایی از آخرین متدهای روز بهره میگیرند.

علاوه بر باند فرودگاه و برج مراقبت، سوخت گیری هواپیما، محل نگهداری و تعمیر این پرنده های غول پیکر، برخی ار امکانت به روز تفریحی و گردشگری نیز بهره برده اند و تبدیل به یک مکان مناسب برای گذارندن اوقات قبل و پس از سفر شده اند.

یکی از این فرودگاه ها که مورد توجه قرار گرفته است فرودگاه بین المللی دوبی است، این کشور علاوه بر این فرودگاه بین المللی مکان خاص برای فرود هواپیماهای غول پیکر طراحی کرده است که ویژگی های خاصی دارد.

تصاویر هوایی از این فرودگاه، زمینی به شکل یک هواپیمای غول پیکر را نشان می دهد که با فاصله زیاد از ساحل قرار داشته و آنطور که دیده می شود محل تفریحی مناسبی نیز دارد.

خدمات دنیاسیر

کافی است انتخاب کنید قصد سفر به کجای دنیا را دارید ما در تمام طول سفر همراه شما خواهیم بود

ارتباط با ما

info@donyaseir.com